چهارشنبه ، 11 آبان 1401- 22

معاینه و درمان با لیزر در کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی مشهد

اشتراک گذاری

دکتر جواد سرابادانی مدیرگروه بیماریهای دهان، فک و صورت، مسئول واحد لیزر دانشکده دندانپزشکی دندانپزشکی مشهد و مولف کتاب اطلس کاربردی لیزر در دندانپزشکی هر هفته روزهای سه شنبه از ساعت 15 الی 16 جهت ویزیت درمان دندانپزشکی با لیزر در مرکز حضور دارند.

قسمتی از مقدمه کتاب:

در سال‌های اخیر ایده استفاده از لیزر در دندانپزشکی به صورت فراگیری مورد استقبال قرار گرفته است، توجه به این نکته مهم که کاربرد لیزر در حیطه دندانپزشکی بدون دانش کافی، عمدتاً منجر به صدمات شدید و گاه غیرقابل جبران به بیمار و دندانپزشک می‌گردد، بسیار ضروری است. کاربردهای لیزر در دندانپزشکی عمدتاً بصورت همراه با درمان سنتی می‌باشد و در برخی موارد نیز لیزر جایگزین روش‌های درمانی رایج شده و حتی در مواردی بکارگیری لیزر منجر به ارائه خدمات درمانی منحصر به فردی برای بیمار می‌گردد که موجب کاهش ریسک و خطرات احتمالی برای بیمار می‌گردد و افقی جدید به سوی درمان‌های نوین می‌گشاید که این مهم بعلت ویژگی‌های خاص لیزر می‌باشد لذا داشتن دانش و مهارت کافی در این خصوص بسیار حائز اهمیت است. این کتاب اطلسی رنگی در زمینه کاربردهای عملی مختلف لیزر در دندانپزشکی به زبان فارسی است.


لینک خرید کتاب


به گفته دکتر جواد سرابادانی کلیه درمان های دندانپزشکی توسط لیزر نظیر فرنکتومی لیبال و لینگوال، لکوپلاکیا، لیکن پلان، بیماری هک، موکوسل، ژانت سل فیبروما، فیبروم زبان، فیبروم لب، اصلاح پاپی لثه، ژنژیوپلاستی، ژنژیوکتومی، اکسپوز دندان کانین نهفته،پاپیلوم، پیوژنیک گرانولوما، ترمیم و زیبایی، جراحی cl، بلییچینگ خط لبخند، پاراستزی، TMD , MPDS و .... انجام می گردد.

 

 

 


 

بخش ها

پیوندها

طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری دوگان

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد جهاد دانشگاهی  محفوظ است.